Ucuz FDM 3D Yazıcı İncelemeleri

Creality Ender 6, yarı kapalı kasası, Core XY hareket sistemi ve benzersiz özellikleri ile ucuz FDM 3D yazıcı sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor.
Daha büyük bir baskı hacmi, yeni bir yatak kalibrasyonu, geliştirilmiş bileşenler: Creality Ender 5 Plus için hazırladığımız uygulamalı incelememiz için okumaya devam et.
Creality’nin Ender 3 ile başlayan seri, dünya çapındaki üreticilerin hayranlığı ile karşılandı. Yeniden tasarlanan Ender 3 V2, 300$'ın altındaki en iyi 3D yazıcıya aday.
Creality’nin Ender 3 boyutlu yazıcı serisi her zamankinden daha güçlü ve daha popüler. Ender 3 ile başlayan seri, dünya çapındaki üreticilerin hayranlığı ile karşılandı. Şimdi, Ender 3 Pro 300$'ın altındaki en iyi 3D yazıcıya aday.
Creality, son yıllarda özellikle tüketici segmentinde dikkat çeken 3D yazıcılar çıkardı. Altı yıldır 3D yazıcı üreticisi olan Çinli firma, Kickstarter'da kitle fonlama (crowdfunded) ile yeni yazıcısı CR-6 SE’yi tanıttı.
Anycubic i3 Mega, 300$ altındaki en iyi 3D yazıcıdır. Nedenini öğrenmek için uzun süreli performans testleri içeren incelememize göz atabilirsin. Bu kapsamlı Anycubic i3 Mega 3D yazıcı incelemesinde, yazıcının artıları ve eksileri hakkında konuşacağız.
^