Ucuz FDM 3D Yazıcı İncelemeleri

Creality Ender 6, yarı kapalı kasası, Core XY hareket sistemi ve benzersiz özellikleri ile ucuz FDM 3D yazıcı sektörüne yepyeni bir soluk getiriyor.
Creality Ender 5 Pro, 500$ altındaki en iyi 3D yazıcıdır. Ender 5 ile aynı kübik çerçeveye sahip olması yanında, yaklaşık 50$ değerinde faydalı geliştirmeler de mevcut. Devamı için incelememize göz at.
Daha büyük bir baskı hacmi, yeni bir yatak kalibrasyonu, geliştirilmiş bileşenler: Creality Ender 5 Plus için hazırladığımız uygulamalı incelememiz için okumaya devam et.
Creality’nin Ender 3 ile başlayan seri, dünya çapındaki üreticilerin hayranlığı ile karşılandı. Yeniden tasarlanan Ender 3 V2, 300$'ın altındaki en iyi 3D yazıcıya aday.
Creality’nin Ender 3 boyutlu yazıcı serisi her zamankinden daha güçlü ve daha popüler. Ender 3 ile başlayan seri, dünya çapındaki üreticilerin hayranlığı ile karşılandı. Şimdi, Ender 3 Pro 300$'ın altındaki en iyi 3D yazıcıya aday.
Creality Ender 3 Max, yeni büyük hacmi ile göz dolduruyor. Bu büyük boyutlu ve bütçeye uygun 3D yazıcının detaylı incelemesi için okumaya devam et.
Creality, son yıllarda özellikle tüketici segmentinde dikkat çeken 3D yazıcılar çıkardı. 6 yıldır 3D yazıcı üreticisi olan Çinli firma, Kickstarter'da kitle fonlama (crowdfunded) ile yeni yazıcısı CR-6 SE’yi tanıttı.
Creality CR-5 Pro, fildişi alüminyum kasa, şeffaf mavi akrilik kapı ve şeffaf yan panellere sahip şık tasarımı ile farklı bir Ultimaker S5 havası veriyor. Özelliklerini yakından görmek için okumaya devam et.
Creality CR-2020 3D yazıcı, zarif görünümlü, yarı kapalı ve sağlam kasası ile iyi bir fiyat performans makinesi. Detaylı incelememiz için okumaya devam et.
CR-10 serisinin en şık yazıcılarından biri, yaklaşık 630$ olan ve birçok geliştirmeye sahip CR-10S Pro V2. Bu yazıcı şimdiye kadarki en iyi CR-10 olabilir mi? Sorunun cevabı için okumaya devam et.
CR-10'un piyasaya sürülmesinden birkaç yıl sonra Creality, CR-10 V2 modelini yayınladı. Peki bu yeni sürümde neler var? Almaya değer mi? Öğrenmek için, uygulamalı incelememizi okumaya devam edebilirsin.
Creality CR-10 S5, markanın en büyük 3D yazıcı ve aynı zamanda şu anda piyasadaki en rekabetçi fiyatlarla geniş formatlı 3D yazıcılarından biridir.
CR-10 modelinde denenmiş gövdesini büyüterek baskı hacmini 450 x 450 x 470 mm'ye yükselten CR-10 Max, bir dizi iyileştirme ve yeni özellik ile birlikte 1.130 $'a satışa sunuldu.
Creality CP-01, "3D baskı, lazer kazıma ve CNC işleme" için değiştirilebilir kafalar sunuyor. Kickstarter ile ortaya çıkan Snapmaker ile bazı tasarım benzerlikleri var. Ancak farkları neler? Öğrenmek için okumaya devam et.
Anycubic i3 Mega, 300$ altındaki en iyi 3D yazıcıdır. Nedenini öğrenmek için uzun süreli performans testleri içeren incelememize göz atabilirsin. Bu kapsamlı Anycubic i3 Mega 3D yazıcı incelemesinde, yazıcının artıları ve eksileri hakkında konuşacağız.
^