Profesyonel FDM 3D Yazıcı İncelemeleri

Ultimaker S3 ve S5, birden fazla malzemeyi kullanabilen en iyi çift ekstrüderli 3D yazıcıdır. S3 ve S5’in küçük işletmeler için neden mükemmel bir yazıcı olduğunu incelememizde detaylı bir şekilde anlatıyoruz.
Ultimaker, eski yazıcısına yeni özellikler ekledi ve Ultimaker 2+ Connect'i piyasaya sürdü. Adından da anlaşılacağı gibi, bağlantı özelliği yazıcının bu sürümünde önemli bir rol oynuyor ve baskı işleri artık Wi-Fi üzerinden yapılabiliyor.
Raise3D Pro2 Plus, En İyi Büyük Format 3D Printer iddiası ile geliyor. Büyük baskıya ihtiyaç duyan profesyonel kullanıcılar için neden mükemmel bir seçim olduğunu öğrenmek için incelememize göz at.
Raise3D Pro2, çift ekstrüzyon özelliği, 305x305x300mm baskı hacmi, tam renkli dokunmatik ekranı ve daha fazlası ile profesyonel düzeyde bir masaüstü 3D yazıcıdır. Detaylı incelemek için okumaya devam et.
BCN3D Sigma 3D yazıcılar, iki ekstrüder kafasının bağımsız olarak hareket etmesini sağlayan çok malzemeli 3D baskıya benzersiz bir yaklaşım getiren Bağımsız Çift Ekstrüder Sistemi’ne (Independent Dual Extruder - IDEX) sahiptir.
Arçelik 3D yazıcı PT1000, hobiciler ve makerlar için kullanımı kolaylaştıran, oldukça kapsamlı performans ve teknik özellikleri ile bu makineyi eğitim ve genç kullanıcılar için en uygun seçim haline getiriyor.
^