Kullanım Şartları

BoyutKat Kullanım Şartları
BoyutKat Kullanım Şartları

BU SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN AŞAĞIDAKİ KOŞULLARI DİKKATLİCE OKUYUN. SİTEYE ERİŞEREK VEYA KULLANARAK, BU ŞARTLARI VE GİZLİLİK POLİTİKASINI KABUL EDERSİNİZ. KABUL ETMİYORSANIZ, BU SİTEYİ KULLANMAYIN.

Bu web sitesinin operatörü (“Yönetim”), burada yer alan şartlar, koşullar ve bildirimlerde ve Gizlilik’te değişiklik yapmadan kabul etmeniz koşuluyla web sitesine (“Site”) erişim sağlar. Ayrıca, sitenin bir parçası olarak sunulan belirli özellikler, uygulamalar ve faaliyetler de, burada referans olarak dahil edilen bu özellikler, uygulamalar ve faaliyetlerle bağlantılı olarak belirtilen ek şartlara tabi olabilir.

Bu Şartların Değiştirilmesi

Zaman zaman bu Şartlar’ı değiştirebiliriz. Bu Şartları düzenli olarak gözden geçirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Şartlar’da yapılan değişikliklerin yayınlanmasının ardından Siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğinizi gösterir. Size özel bir bildirimde bulunmadıkça, Şartlarda yapılan hiçbir değişiklik geriye dönük olarak uygulanmayacaktır.

Sitenin Kişisel Kullanımı

Site yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanımınız içindir. Site’yi, Site’ye erişimi veya Site’de gösterilen içeriği (“İçerik”) hiçbir şekilde satamaz veya ticari olarak kullanamazsınız. Açık ve yazılı iznimiz olmadan İçerik’in hiçbirini değiştiremez, dağıtamaz, iletemez, sergileyemez, çoğaltamaz, yayınlayamaz, benzer eser oluşturamaz veya herhangi bir İçerik’i başka bir yere aktarmayacaksınız. Herhangi bir İçerik’in herhangi bir yetkisiz kullanımın, bize onarılamaz zarara neden olabileceğini kabul edersiniz ve bu tür yetkisiz bir kullanım durumunda, yasada mevcut diğer çözümlere ek olarak bir ihtiyati tedbir hakkına sahip olacağımızı kabul edersiniz.

Açık yazılı iznimiz olmadan Site’ye veya Site’nin bir parçası olarak sağlanan herhangi bir web sitesine erişmek için herhangi bir robot, spider (örümcek), web scraping (web kazıma) veya başka bir otomatik yöntem kullanamazsınız. (a) kendi takdirimize bağlı olarak, altyapımıza makul olmayan veya orantısız olarak büyük bir yük getiren veya empoze edebilecek herhangi bir işlem yapmamalı, (b) Site’nin düzgün çalışmasına müdahale etmemeli veya müdahale etmeye teşebbüs etmemeli, (c) Site’ye erişimi önlemek veya kısıtlamak için girişimde bulunmamalısınız.

İçerikler

Site, üçüncü taraflarca üretilen veya sağlanan ürün ve hizmetler hakkında incelemeler, görüşler ve bilgiler içermektedir. Bu tür ürün ve hizmetlerden hiçbir şekilde sorumlu değiliz. Site’de yer alan hiçbir şeyin, Site’de incelenen veya tartışılan herhangi bir ürün veya hizmetin işlevselliğinin, faydasının, güvenliğinin veya güvenilirliğinin bir garantisi olarak yorumlanmamalıdır. Sitede incelenen veya tartışılan herhangi bir ürün veya hizmeti kullanırken lütfen üretici veya servis sağlayıcı tarafından sağlanan talimatları izleyin.

Hazırladığımız İçerik’in doğru ve bilgilendirici olmasını sağlamak için makul çabayı göstersek de, İçerik’in doğruluğunu veya eksiksizliğini garanti edemeyiz. Hiçbir koşul altında, herhangi bir İçerik’ten (incelenen veya tartışılan herhangi bir ürün veya hizmet), ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, bu İçerik’teki herhangi bir hata veya eksiklik, bu İçerik’e güvenmeniz veya bu İçerik’in kullanımına bağlı olarak ortaya çıkan her türlü kayıp veya hasardan sorumlu olmayacağız.

Site zaman zaman tıbbi veya sağlıkla ilgili ürün veya hizmetlerle ilgili İçerik içerebilir. Bununla birlikte, tıbbi tavsiye vermiyoruz. Okuyucu, tıbbi veya sağlık sorunlarını ele alan herhangi bir İçerik’e dayanarak herhangi bir çıkarımda bulunmadan veya başka bir işlem yapmadan önce içerdiği herhangi bir öneriyi kabul etmeden önce tıbbi veya sağlık uzmanına danışmalıdır. Herhangi bir tıbbi veya sağlıkla ilgili cihaz veya ilaç kullanırken veya sağlıkla ilgili herhangi bir faaliyet veya uygulama gerçekleştirirken lütfen üreticinin talimatlarına uyduğunuzdan ve tıbbi veya sağlık uzmanınızın tavsiyelerine uyduğunuzdan emin olun. Herhangi bir tıbbi veya sağlık kararının olumsuz sonuçlarından veya tıbbi veya sağlıkla ilgili herhangi bir ürün veya hizmetin kullanımından sorumlu değiliz.

Telif Hakkı

BoyutKat, yayın için herhangi bir telif hakkıyla korunan materyal kullanmamayı veya mümkün değilse ilgili nesnenin telif hakkını belirtmeyi amaçlamıştır. BoyutKat tarafından oluşturulan herhangi bir materyalin telif hakkı saklıdır. BoyutKat’ın önceden yazılı mutabakatı olmadan diğer elektronik veya basılı yayınlarda resim, diyagram, ses veya metin gibi nesnelerin çoğaltılmasına veya kullanılmasına izin verilmez.

Üçüncü Taraf Siteler veya Yayın Organları

Site, tümü kendi gizlilik ve veri toplama uygulamalarına sahip olan internetteki diğer sitelere bağlantılar içerebilir. Sitelere bağlantılar yalnızca size kolaylık sağlamak için sağlanır ve bu sitelere riski size ait olmak üzere erişirsiniz. Bağlantılar, bu sitelerde görüntülenen veya bu siteler aracılığıyla erişilebilen herhangi bir ticari marka, ticari ad, hizmet markası, tasarım, logo, sembol veya telif hakkıyla korunan diğer materyalleri desteklediğimizi, onayladığımızı, bunlarla bağlantılı olduğumuzu veya yasal olarak yetkilendirildiğimizi ima etmez.

Reddi

Herhangi bir İçerik’in veya iletişimin doğruluğu veya bütünlüğü hakkında hiçbir garanti veya beyanda bulunmayız.

TÜM İÇERİK, İLETİŞİM, BİLGİ VE İŞLEVSELLİK TÜM İÇERİKTE VE / VEYA SUNULAN VE SINIRLANDIRMA, METİN, GRAFİK VE LİNKLER OLMADAN, GARANTİLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE SUNULMAKTADIR. SİTEDE İÇEREN FONKSİYONLARIN KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAĞINI VE SİSTEMLERİN VEYA SUNUCULARIN VİRÜSLER VEYA DİĞER ZARARLI BİLGİLERİ İÇERMEYECEĞİNİ GARANTİ ETMİYORUZ. SİTEDE TAMAMLILIK, DOĞRULUK, YETERLİLİK, YARARLANMA, GÜVENİLİRLİK, GÜVENLİK VEYA DİĞER ŞARTLARLA KULLANILMASINA İLİŞKİN HİÇBİR GARANTİ VERMEYİZ. YUKARIDAKİ SINIRLAMALAR, BULUNDUĞUNUZ YERDEKİ YARGI YETKİSİ YASALARI İLE İZİN VERİLMİYORSA, SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

HİÇBİR DURUMDA SİTE, DOĞRUDAN KULLANILAN BİLGİLERİN SİTEDE ÖNCEDEN TAVSİYE EDİLMİŞ OLDUĞUNDA, DOĞRUDAN, DOLAYLI, ÖZEL, CEZALI, OLAĞANÜSTÜ VEYA SONUÇLARINDAN VEYA ZARARLARINDAN SORUMLU DEĞİLDİR. BU SİTEDE KULLANILAN BİLGİLERİN, ÜRÜNLERİN VE İŞLEVSELLİĞİNİN VEYA PERFORMANSININ YETERSİZLİĞİ İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR MÜZAKERE, SINIRLI BİR ÇÖZÜMÜN TEMEL AMACI DIŞINDA UYGUN DEĞİLDİR. ÇÜNKÜ BAZI YARGI MECRALARI, ZIMNİ GARANTİ SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMİYOR OLABİLİR. YUKARIDAKİ SINIRLAMALARDA SORUMLULUK SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

Reklamlar ve Ticari Faaliyetler

BoyutKat’ın editör ve reklam ekipleri ayrıdır. Sitemizde üretilen İçerik tamamen editörlerin inisiyatifindedir ve asla ticari hususlardan etkilenmez.

Reklam ekibimiz, reklam ve ticari faaliyetlerle olan ilişkilerimizde adil, dürüst ve şeffaf olduğuna inanmaktadır.

İçerik’i gizleyen (örneğin, pop-up reklamlar), sesi otomatik olarak çalan veya rahatsız edici içerik barındıran reklamları kabul etmiyoruz. Ayrıca, İçerik ile uygun olmayan reklam içeriklerini kabul etmiyoruz ve web sitesinde görünüyorsa içeriği kaldırmak için müdahale ediyoruz. Sitemizde standartlarımıza uygun olmayan bir reklam bulursanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Zaman zaman perakendecilere (örneğin, Gittigidiyor) bağlantı veriyoruz ve tavsiye vermediğimiz için küçük bir satış yüzdesi alıyoruz. Gittigidiyor.com ve bağlı sitelere bağlantı vererek ücret kazanmamıza yardımcı olacak bir satış ortağı reklam programı olan TRLink uygulamasını kullanmaktayız.

Bu bağlantılar İçerik kararlarını hiçbir şekilde etkilemez. Sadece söz konusu ürünle ilgili makalelerde görünürler ve nötr bir dil kullanılır.

Yasal Geçerlilik

Kullanım Şartları, yönlendirildiğiniz internet yayınının bir parçası olarak görülmelidir. Bu ifadenin bölümleri veya münferit terimleri yasal veya doğru değilse, diğer bölümlerin içeriği veya geçerliliği bu durumdan etkilenmez.

© 2020 BoyutKat, tüm hakları saklıdır. Bir bütün olarak veya kısmen herhangi bir ortamda çoğaltma veya dağıtım, BoyutKat’ın yazılı onayını gerektirir.

İlgili Konular

^