İçerik Politikamız

BoyutKat İçerik Politikası
BoyutKat İçerik Politikası

BoyutKat, bağımsız bir yayın sitesidir. Prensip olarak, içerikler satın alınamaz veya başka bir yerde kullanılamaz.

Editör kadromuz, tüm ürün yorumları ve önerileri, teknoloji haberleri, tüketici yorumları ve diğer içerik üretme konuları hakkında yılların deneyimine sahip dijital medya profesyonellerinden oluşan bir ekiptir.

Önerilerimiz, uzun ve detaylı araştırmaların, ürünlerle yapılan uygulamalı testlerin sonucudur.

Ürün incelemeleri, 3D baskı laboratuvarımızda yapılır. Zaman zaman, onaylanmış incelemeleri ve testleri de kabul ederek yayınlamaktayız.

Kaliteli içerik zaman alıcı ve maliyetlidir. Okuyucularımız ve içeriğimiz arasına maddi bir engel koymamak veya bağımsızlığımızdan vazgeçmemek için reklam ve bağlı kuruluş gelirleri ile kendimizi finanse etmekteyiz. Bu, BoyutKat’ın özgür ve bağımsız yayın yapmasını sağlamaktadır.

Tüm reklamlar bu amaçla yayınlanmaktadır.

Sponsorlu içerik, sunduğumuz başka bir reklam hizmeti şeklidir. Bu tür reklamlı makalelerimiz “Sponsorlu İçerik” olarak belirtilmektedir.

Seçtiğimiz alışveriş bağlantıları (satış yapan firmalar) ile okuyucuya değer katmaya ve güvenilir mağazaların listesini sunmaya çalışıyoruz. Sitemizdeki bağlantılar kullanılarak alışveriş yapıldığında, bu satışlardan komisyon almaktayız. Alışveriş bağlantıları “Komisyonlu Satış” olarak belirtilmektedir.

Web sitemizde öne çıkmak istiyorsanız, reklam veya sponsorlu içerik hizmetleri için lütfen satış ekibimize e-posta gönderin. satis [at] boyutkat.com

BoyutKat Ekibi

İlgili Konular

^